VI ÄR BADRUM & VÄRMETEKNIK

Idag är vi sju personer som arbetar på Badrum & Värmeteknik, fem rörmokare och två snickare/plattsättare.

    SNABBFAKTA

    Antal anställda

    Vi på Badrum & Värmeteknik

    Ingemar Johansson

    Ingemar Johansson

    Tel
    070-375 68 77

    E-post
    ingemar@badrum-varmeteknik.se

    Fredrik Nöjd

    Fredrik Nöjd

    Tel
    072-195 68 33

    E-post
    fredrik@badrum-varmeteknik.se

    Nisse Larsson

    Nisse Larsson

    Tel
    076-0213427

    E-post
    nisse@badrum-varmeteknik.se

    Christian Johansson

    Christian Johansson

    Tel
    073-038 88 19

    E-post
    christian@badrum-varmeteknik.se

    Alexander Andersson

    Alexander Andersson

    Tel
    073-037 88 74

    E-post
    alexander@badrum-varmeteknik.se

    Thobias Johansson

    Thobias Johansson

    Tel
    070-956 72 91

    E-post
    thobias@badrum-varmeteknik.se

    Oskar Björn

    Oskar Björn

    Tel
    076-3944030

    E-post
    oskar@badrum-varmeteknik.se

    VANLIGA FRÅGOR

    © Copyright 2015 Hördegård & Svahn Reklambyrå AB